بانک اطلاعات و شماره موبایل مشاغل پزشکی بر اساس تخصص و رشته

1-24 از 57
مشاغل ایران، اطلاعات متخصصان پزشکی را با بیشترین تفکیک تخصص و با بروزترین آپدیت موجود ارائه میدهد. تعداد تخصص های پزشکی موجود در این قسمت بیشتر از 35 گروه میباشد و اطلاعاتی همچون نام پزشک، تخصص پزشکی، شماره موبایل پزشک، آدرس و تلفن مطب در این بانک های اطلاعاتی وجود دارد و تخصص هایی همچون دندانپزشکی، چشم پزشکان، پزشکان پوست و مو، پزشکان قلب و عروق، جراح مغز و اعصاب و دیگر گروه های موجود در گروه پزشکی که سعی شده است تمامی تخصص ها در آن موجود به طور کامل جمع آوری شوند.

شماره موبایل پزشکان ارتوپد کشور

فایل پزشکان ارتوپد شامل متخصص ارتوپد، فوق تخصص ارتوپد، جراح، مفاصل، آسیب های ورزشی، آسیب های اسکلتی، آرتروز، ساییدگی استخوان است و شامل 3193 عدد شماره موبایل...
9,700,000 ریال

شماره موبایل پزشکان اطفال کشور

فایل پزشکان اطفال شامل متخصص اطفال، فوق تخصص اطفال، جراحی کودکان، چشم، عفونی، گوارش، آلرژی، نوزادان است و شامل 4466 عدد شماره موبایل است.
14,500,000 ریال

بانک اطلاعات پزشکان متخصص

داشتن اطلاعات پزشکان برای مشاغلی که به دنبال ارتباط با این گروه هستند بسیار حیاتی است. حال اگر این اطلاعات به صورت کامل تهیه گردد ، سبب بهبود عملکرد و صرفه جویی در وقت و زمان میشود. ما توانسته ایم با استفاده از بهترین الگوریتم ها و منابع معتبر ، لیستی کامل و یکپارچه از پزشکان که تخصص آن ها نیز مشخص شده را تهیه کنیم که شما را از سردرگمی و کلافه شدن در فضای اینترنت راحتی میبخشد. این اطلاعات کامل، جامع و معتبر هستند ، درصد بسیار پایینی خطا دارند و آخرین بروزرسانی های موجود نیز روی آن ها انجام شده است.

پوست و مو و زیبایی

این رشته تخصصی از پزشکی که طرفداران زیادی پیدا کرده است و روز به روز به مراجعه کنندگان مطب های این متخصصان افزوده میشود باعث شده است که نیاز به پزشکان این بخش نیز افزایش پیدا کند، پس فقط داشتن اطلاعات پزشکان قدیمی در این رشته کافی نیست، از این رو ما توانسته ایم لیست کامل این تخصص پزشکی را تهیه کنیم که شامل تمامی پزشکان پوست و مو زیبایی است که در کشور در حال فعالیت هستند.

متخصصان کودکان و اطفال

متخصصان این بخش با کودکان ، نوزادان و به اصطلاح اطفال سر و کار دارند و بیشتر مراجعه کنندگان والدینی هستند که برای پیشگیری، معاینه و یا درمان کودکان خود به این پزشکان رجوع میکنند. متخصصان این رشته معمولا تمامی مشکلات مربوط به کودکان و نوزادان را همچون گوارشی، داخلی، مشکلات مربوط به چشم و یا حتی جراحی های کودکان را نیز انجام میدهند. از این رو اطلاعات این پزشکان با تخصص مربوط به کارشان تهیه شده است.

عمومی

شاید برای مشاغلی که میخواهند با پزشکان در ارتباط باشند این رشته و تخصص یکی از جذاب ترین بخش ها باشد. زیرا که پزشکان این تخصص تقریبا با همه بخش های پزشکی آشنا هستند و گزینه بسیار مناسب برای معاینات و مراجعات اولیه هستند. این رشته پزشکی یکی از بیشترین درصد از گروه پزشکی را در برمیگیرد و پزشکان این بخش نیز بسیار زیادتر از سایر بخش ها هستند، ما نیز اطلاعات بیشتری از پزشکان عمومی نسبت به بانک های اطلاعاتی پزشکی دیگر داریم.

گوش، حلق، بینی و راینولوژیست

متخصصان این رشته پزشکی به درمان بیماریهای مربوط به بینی و ساختمانهای اطراف بینی میپردازند حتی این متخصصان را میتوان در زمره جراحان زیبایی نیز قرار داد زیرا ضمن اینکه به درمان این بیماری ها میپردازند میبایست هنر و ظرافت خود را در زیبایی بینی نشان دهند. این گروه پزشکی نیز برای ما حائز اهمیت بوده و سعی کرده ایم که اطلاعات این متخصصان و جراحان را به طور دقیق جمع آوری و آماده کنیم.

دندانپزشکان

رشته دندانپزشکی روز به روز در حال پیشرفت میباشد و متخصصان این رشته نیز با شرکت در همایش ها و کلاس های مختلف سعی بر ارتقای علم خود در کار کرده اند و زیر رشته های مختلفی مانند: لثه ، ایمپلنت، ارتودنسی و.. برای راحتی بیماران چندین سال است که در ایران بوجود آمده است. ما نیز با دقت در تخصص دندانپزشکی اقدام به تهیه و آماده کردن این بانک اطلاعاتی کرده ایم و میتوان به قطعیت گفت که یکی از تخصص های منتخب و پیشنهادی سایت مشاغل ایران این گروه می باشد.

جراحان

این رشته نیز همانند مابقی دیگر گروه های پزشکی هم به صورت عمومی و هم به صورت تخصصی انجام میگیرد. از عمومی گرفته تا غیره که در این رشته جای میگیرند. لیست جراحان ما به صورت کلی در سایت قرار گرفته است و برای آماده سازی این گروه تمامی تلاش خود را علی رغم سختی های فراوان در جمع آوری آماده کرده ایم.

قلب و عروق

متخصصان قلب و عروق علاوه بر آزمایش های خون، با انجام تست های پزشکی مختلف اقدام به تعیین وضعیت بیمار میکنند. این تست ها مانند تست ورزش، نوار قلب، الکتروکاردیوگرام، تست ECG و.. میباشند که معمولا پزشکانی نیز علاوه بر متخصصان در کنار آنها اقدام به گرفتن این تست ها میباشند. ما علاوه بر متخصصان این رشته تمامی پزشکانی که نیز با آنها همکاری میکنند را تهیه و آماده کرده ایم.

چشم پزشک و اپتومتریست

از معاینات اولیه تا انجام عمل های همانند آب مروارید و یا لیزیک و ... کار متخصصان چشم پزشکی میباشد. رشته ایی جامع که همانند رشته ی اپتومتریست تمامی سنین نیاز به آن دارند، در این رشته نیز تعیین نمره چشم و... مطرح است. ما نیز این دو رشته که مربوط به چشم میباشند را تهیه و آماده کرده ایم.

زنان و زایمان

پزشکان و متخصصان زنان و زایمان از دیرباز وجود داشته اند و تاریخچه قدیمی در رشته پزشکی دارند، امروزه با پیشرفت تکنولوژی و علم این رشته نیز پیشرفت کرده است و در بخش های مختلف از معاینات تا زایمان در این رشته وجود دارد. رشته ای که نیاز بانوان میباشد. مشاغل ایران با تهیه و آماده سازی اطلاعات پزشکان و متخصصان این رشته گامی بزرگ در ارائه اطلاعات مشاغل برداشته است.

بیهوشی

یکی از رشته های پزشکی که از اهمیت بالایی برخوردار است و تقریبا تمامی عمل های جراحی به این متخصصان قبل و بعد از عمل نیاز دارند. متخصصان این رشته با توجه به جراحی پیش رو ، با انتخاب نوع بیهوشی اقدام به بیهوش کردن بیمار میکنند. اطلاعات این متخصصان را میتوانید از ما دریافت کنید.

ارتوپدی

این تخصص پزشکی به درمان بیماری های مرتبط با استخوان همانند جراحی ستون فقرات، زانو، لگن، دست، شانه و .. میپردازد و متخصصان این رشته نیز در ایران با استفاده از دستگاه ها و روش هایی به روز دنیا همانند: آرتروسکوپی، فیوژن، فیکسچر و .. اقدام به عمل و درمانبر روی بیماران میکنند.