بانک اطلاعات و شماره موبایل پزشکان کل کشور

در این بخش یکی از کامل و جامعترین بانک اطلاعات پزشکان کشور که بر اساس استان، تخصص و ریز تفکیک های مختلف تهیه شده است ، شامل اطلاعاتی همچون نام پزشک، تخصص پزشکی ،شماره موبایل پزشک، استان، آدرس مطب، شماره تلفن مطب میباشد. در این قسمت که آخرین بروزرسانی نیز روی آن صورت گرفته است کمترین خطای ممکن را داراست واین اطمینان را به شما میدهیم که بالای 90 درصد اطلاعات پزشکان ما صحیح میباشد.

فروش بانک اطلاعات مشاغل پزشکی

سایت مشاغل ایران، این ادعا را میکند که رتبه اول کشور در داشتن بانک اطلاعاتی پزشکان سراسر ایران است. دلیل این ادعا نیز از نظر تعداد، تخصص های موجود و اطلاعات کامل و جامع دیگر کاملا قابل اثبات است. به همین منظور ما تصمیم به فروش این اطلاعات با ارزش برای مشاغلی که نیاز به ارتباط و یا همکاری با پزشکان عزیز کشورمان را دارند ولی دسترسی به این دیتا ندارند و یا حتی وقت و تخصص لازم برای جمع آوری آن را ندارند، گرفته ایم. شما میتوانید با توجه به نیاز خود و جستجو در این قسمت به هر نوع اطلاعاتی در این زمینه دسترسی پیدا کنید.

شماره موبایل پزشکان

یکی از قسمت های پرکاربرد هر بانک اطلاعاتی، شماره موبایل آن گروه شغلی به دلیل ارتباط پذیری بالاتر آن میباشد. تمامی اطلاعات گروه پزشکی این مولفه اساسی را شامل میشوند. شماره موبایل پزشکان را اگر بخواهیم به صورت کلی بررسی نماییم، میتوان بر اساس تخصص، پیش کد شماره موبایل، استان، شهر، منطقه شهری تقسیم بندی کرد. اگر به دنبال شماره موبایل پزشکان میباشید پس با انتخاب گروه مد نظر پزشکی خود هم در هزینه های خود صرفه جویی کنید و هم در وقت با ارزش خود.

اطلاعات پزشکان متخصص

از مهمترین مولفه هایی که این بانک اطلاعات پزشکی را بسیار تخصصی و منحصر به فرد میکند اطلاعات کامل از پزشکان سراسر ایران میباشد. این اطلاعات که شامل نام، تخصص، شماره موبایل، آدرس، تلفن و استان پزشکان است در فایل های اکسل که بسیار تمیز و جدول بندی شده است قرار دارند. پس شما با خیالی آسوده میتوانید به خرید و تهیه این فایل های با ارزش بپردازید.

کمپین ها و گروه های خاص پزشکی

این بخش برای مشتریانی که با توجه به شغلشان، نیازمند ارتباط با پزشکانی میباشند که در گروه های بسیار خاص و ویژه هستند تهیه شده است. این گروه ها که با پیشرفته ترین الگوریتم های موجود و آخرین سیستم های مهندسی شده تهیه و تنظیم شده اند همپوشانی و تلفیقی از چندین نوع اطلاعات مختلف که در کنار هم چیده شده اند میباشد. به طور مثال اگر شما نیازمند ارتباط با پزشکانی میباشید که تخصص دندانپزشکی دارند و در شمال تهران نیز هستند و یا همچنین جنسیت پزشکان نیز برای شما مورد اهمیت نیز هست میتوانید از این قسمت به این کمپین ها دسترسی پیدا کنید.

بانک اطلاعات رایگان پزشکان

برای اینکه شما از صحت و سقم اطلاعات موجود در سایت ما قبل از خرید اطمینان لازم را حاصل فرمایید ما اقدام به بارگذاری قسمتی از بانک اطلاعات پزشکان به صورت رایگان گرفته ایم. این بخش تنها قطره کوچکی از دریای بزرگ ببانک اطلاعات پزشکی محسوب میشود.