درباره مشاغل ایران

مشاغل ایران، کاملترین بانک اطلاعات اصناف و مشاغل

شرکت ماهان گستر طاها با نام تجاری مشاغل ایران این افتخار را دارد که از سال 1389 در حوزه جمع آوری اطلاعات مشاغل و فروش آن شروع به فعالیت میکند. بیش از 3 هزار گروه و زیر گروه شغلی در دسته بندی های مختلف حاصل این چند سال تلاش برای آماده سازی بهترین و کاملترین بانک اطلاعاتی می باشد. همچنین مشاغل ایران به عنوان مرجع مشاغل با بهره گیری از ابزارها و امکانات منحصر به فرد میتواند با توجه به نیاز مشتریان خود اقدام به ساخت گروه های هدفمند و مرتبط برای شغلی خاص کند که در نهایت باعث صرفه جویی در وقت و هزینه برای مشتری میگردد.

معرفی خدمات منحصر به فرد

خدمات مشاغل ایران بسیار پرکاربرد بوده و در جهت نتیجه گیری و با استفاده از متد های منحصر به فرد در اختیار مشتریان قرار میگیرد. اگر بخواهیم به صورت کلی به این خدمات نگاه کنیم 4 دسته اصلی را میتوان در نظر گرفت که توضیح مفصلی را در ادامه میدهیم.

فروش بانک های اطلاعات و شماره موبایل اصناف و مشاغل کل کشور

اولین خدمتی که مشتریان دائمی ما همیشه مورد تحسین قرار داده اند خرید بانک اطلاعاتی مشاغل بوده و هست زیرا همانند مابقی خدمات ما با توجه به نیاز مشتری کار میشود و فایل های دقیق و هدفمند برای ایشان ارسال میگردد. همچنین مشاغل ایران دارای 3000 گروه شغلی با درصد صحیح بودن بالای 70 درصد در دسته بندی های متفاوت می باشد. که کار را برای مشتریان راحت کرده و با بررسی فایل های آماده میتوانند نسبت به خرید آن اقدام کنند. به بررسی بعضی از گروه ها میپردازیم:

صنایع غذایی، رستوران، سوپر مارکت و فروشگاه های مواد غذایی
یکی از گروه هایی که نیاز بسیاری از شغل ها و اپلیکیشن های مختلف می باشد زیرا با توجه به بازار نیاز زیاد این گروه در جامعه و همچنین خدمات آنلاینی که روز به روز در حال پیشرفت هست میتوان این گروه را بسیار پرکاربرد نامید. ما توانسته ایم این گروه را در بازه های زمانی مختلف آپدیت نماییم که شامل رفع ایرادها و یا اضافه کردن ردیف های شغلی به این گروه میباشد.

این گروه بیش از 60 زیر مجموعه و بیش 100هزار ردیف اطلاعاتی در سطح کل کشور دارد که شامل رستوران ها، سوپر مارکت ها ، فروشگاه های مواد غذایی ، قنادی ها ، شیرینی فروشی ها ، نان و نانوایی ، آب میوه و بستنی ، پروتئینی ها ، فروشندگان زعفران و... میباشد که میتوانید از اینجا به لیست کامل این گروه دسترسی پیدا کنید.

پزشکان ، گروه بهداشت و درمان ، بیمارستان ها و درمانگاه ها

بیشترین فروش بانک های اطلاعاتی در چند سال اخیر از سایت ما از این گروه بوده است زیرا ما با قدرت ادعا میکنیم هیچ سایتی در ایران نمیتواند از لحاظ کامل و جامع بودن این گروه با ما رقابت کند به عنوان مثال گروه مغز و اعصاب مشاغل ایران دارای 1000 ردیف اطلاعاتی است و نظرات مثبت مشتریان ما نیز گویای این ادعا میشود. این گروه برای فروش محصولات پزشکی ، استخدام ، دعوت به همکاری و اطلاع رسانی بسیار مفید بوده است زیرا این فایل بر اساس تخصص پزشکی و استان قابل تفکیک است و میتوان برای هر کار به صورت دقیق اطلاع رسانی کرد.

این گروه بیش از 30 تخصص پزشکی تقسیم شده است و بیش از 300هزار ردیف اطلاعاتی را در بر دارد که شامل جراح ، پزشک عمومی ، دندانپزشک ، داخلی ، اطفال ، ارتوپد ، راینولوژی ، تغذیه ، آزمایشگاه ، داروخانه و ... میباشد که میتوانید از اینجا به لیست کامل این گروه دسترسی پیدا کنید.

مدیران شرکت ها و بخش های مختلف صنعت و خصوصی

یکی از قدرتمندترین بانک های موجود در سایت و از لحاظ کامل بودن و جزئی بودن در زیر گروه ها بسیار جامع میباشد. بیشترین مشتریان ما در این بخش همایش ها و برگزارکننده های کلاس های مدیریتی بوده اند زیرا این مشاغل به بانک های مدیران کامل ، دقیق و درست نیاز دارند و در بخش های مختلف مدیران بخش های خاصی را مد نظر دارند. مشتریان این گروه درصد رضایت بسیار بالایی داشته اند و نتیجه خوبی از خرید این فایل ها کسب کرده اند.

این گروه بیش از 40 دسته مختلف دارد و بیش از 300 هزار ردیف اطلاعاتی در کل کشور را در بر میگیرد که شامل مدیران شرکت ها ، کارخانه ها ، سازمان ها ، اتحادیه ، صنوف ، معادن ، تولیدی ها ، آموزشگاه ها و ... میباشد که میتوانید از اینجا به لیست کامل این گروه دسترسی پیدا کنید.

ساختمانی و مرتبط با ساخت و ساز

این بانک نیز مانند تمامی بانک های موجود در سایت با زحمت فراوانی تهیه شده است و در بخش های مختلف مرتبط با ساختمان توانسته نیاز بسیاری از مشتریان ما را براورده کند. در این بخش نیز مشتریان ما در زمینه هایی همانند اطلاع رسانی و انتخابات های داخلی ، معرفی و فروش تجهیزات ، همکاری در پروژه ها و بسیاری از موارد دیگر نتیجه مناسبی گرفته اند و همکاری های بعدی که با ما داشته اند گویای فایلی دقیق و مرتب میباشد.

این بانک بیش از 50 گروه و زیر گروه مختلف دارد و بیش از 300 هزار ردیف اطلاعاتی را در بر میگیرد که شامل نظام مهندسی ، انبوه سازان ، پیمانکاران ، ساختمان سازان ، شرکت های ساختمانی ، مهندسان مشاوره ساختمانی ، درب و پنجره ، UPVC ، اسکلت بند و ... میباشد که میتوانید از اینجا به لیست کامل این گروه دسترسی پیدا کنید.

موسسات و خدمات

با توجه به نیاز بسیاری از مشاغل برای همکاری با موسسات و خدمات مختلف ، ما در سالیانه گذشته تصمیم به جمع آوری و آماده سازی این گروه کرده ایم و توانسته ایم نیاز بسیار از مشتریان خودمان همانند شرکت های طراحی سایت ، اپلیکیشن ، حسابدار ها ، شرکت های تبلیغاتی و بسیاری از مشاغلی که به این گروه نیاز دارند را بر طرف نماییم.

این بانک بیش از 20 گروه و زیر گروه مختلف دارد و بیش از 50 هزار ردیف اطلاعاتی را در بر میگیرد که شامل آژانس های هواپیمایی ، هتل ، واردات و صادرات ، ارتباطات ، خودرو و اتومبیل و ... میباشد که میتوانید از اینجا به لیست کامل این گروه دسترسی پیدا کنید.

دانلود رایگان لیست کامل گروه های شغلی
به دلیل جامع بودن این گروه ها پیشنهاد میکنیم با دانلود رایگان لیست اطلاعات اصناف و مشاغل ما از تمامی بانک ها مطلع شده و تصمیم خود را برای خرید قطعی نمایید.


سامانه ارسال پیامک

از دیگر خدمات پرکاربرد و پر مشتری ما با هزاران کاربر مستقیم و غیر مستقیم سامانه ارسال پیامک تحت وب ما میباشد. یکی از ویژگی های این سامانه در دسترس بودن در همه جا با استفاده کردن از سایت میباشد به این صورت که فقط کافی است شما نام کاربری و پسورد خودتان را داشته باشید و همانند یک اکانت ایمیل وارد صفحه خودتان شوید و با تراکنش ها ، ارسال ها و گزارش های مرتبط با خودتان روبرو شوید. دیگر ویژگی های این سامانه را مفصل بررسی میکنیم:

ارسال پیامک به مشاغل

یکی از قابلیت های بسیار ویژه و حائز اهمیت این پنل پیامکی رابطه بسیار دقیق با سایت مشاغل ایران هست به این گونه که تمامی فایل های موجود شغلی که برای خرید در این سایت مشاهده میفرمایید بدون نیاز به خریداری برای اطلاع رسانی و تبلیغات پیامکی قابل استفاده بوده است و حتی گروه های پیشنهادی شما که ممکن است با ساخته شدن از چندین گروه شغلی و یا استفاده کردن از فیلتر های مختلف در پیش شماره و یا شهر و استان بدست بیاید رایگان و بدون هزینه در پنل کاربری شما قرار میگیرد. لازم به ذکر است این بخش از سامانه با استقبال بینظیر کاربران ما مواجه شده است زیرا کاملترین گروه های شغلی را در اختیارشان میگذارد.

ارسال پیامک به منطقه و کدپستی

دیگر قسمت پر طرفدار این سامانه، ارسال پیامک به مناطق مختلف شهر و بر اساس کدپستی میباشد. در این بخش شما میتوانید تبلیغات و اطلاع رسانی خود را بسیار هدفمند کنید و با انتخاب محله و یا منطقه مد نظر خود ارسال خود را بهینه کنید. چیزی که این قسمت را جذاب تر میکند فیلتر های متعددی هستند که میتوانید اعمال کنید تا دقیق تر  ارسال داشته باشید و به هدف خود برسید. بعضی از این فیلتر ها عبارت است از:
تفکیک بر اساس پیش شماره موبایل : در این قسمت میتوانید با اعمال اپراتور همراه پیش شماره موبایلی که مد نظرتون هست رو انتخاب کنید.
تفکیک بر اساس جنسیت :
از این بخش میتوانید بر اساس بازار هدفی که دارید جنسیت مرد یا زن را مشخص کنید.
تفکیک بر اساس سن : در برخی از مشاغل اطلاع رسانی و تبلیغات باید به یک گروه سنی مشخص انجام شود که از این قسمت میتوانید سن افراد را مشخص کنید.

ارسال پیامک به شهر و استان

این بخش بسیار برای ارسال های انبوه و در سطح شهر و کشور مناسب است. میتوانید از این بخش برای تبریک و تسلیت های عمومی ، اطلاع رسانی های جمعی و ... که در سطح انبوه مورد کاربرد است استفاده کرد. در این قسمت هر استان تمامی شهر های مربوط به خود را دارد و نیز میتوانید برا اساس اپراتور مد نظرتون ارسال داشته باشید.

ارسال پیامک به لیست سیاه

بسیاری از کاربران پنل های پیامکی به دلیل وجود لیست سیاه از اینکه نمیتوانند به بازار هدف خودشان کامل اطلاع رسانی کنند از این روش تبلیغاتی دلسرد میشوند. اما این سامانه با داشتن تجربه های فراوان و با استفاده از متدهای گوناگون ارسالی توانسته است که این امکان را در اختیار کاربران خود قرار دهد که حتی به کسانی که دریافت پیام خود را بسته اند یا به اصطلاح بلک لیست هستند بتوانند اطلاع رسانی کنند.

گزارش مالی و ارسال

این سامانه با داشتن فضای ابری بسیار قدرتمندی که دارد میتواند گزارشات دقیق مالی و یا گزارشات ارسال پیامک شما را تا سال ها درون خود نگه دارد و قابلیت خروجی گرفتن در فایل اکسل نیز به شما داده میشودپنل رایگان ارسال پیامک جهت بازید از امکانات سامانه
نام کاربری :taha
رمز عبور : 123456

ورود به پنل